Wibratory wielofunkcyjne – jak ich używać?

2022-11-03
Wibratory wielofunkcyjne – jak ich używać?

Czujesz, że Twoje życie seksualne nie daje Ci spełnienia? Szukasz gadżetów do samodzielnej zabawy? A może chcesz urozmaicić czas spędzany w alkowie z drugą połówką? Koniecznie wypróbuj wibratory wielofunkcyjne! Stymulowanie kilku stref erogennych jednocześnie doprowadzi Cię do niebiańskiej rozkoszy… Co warto wiedzieć o wibratorach wielofunkcyjnych?

Wibrator wielofunkcyjny – samodzielnie poznawaj własne ciało i potrzeby

Klasyczny wibrator, którego kształt i wielkość przypomina męskie przyrodzenie, to gadżet zarówno dla singielek, jak i par. Jeśli jesteś w związku, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś poznawała swoje ciało i potrzeby seksualne, korzystając z wibratora pod nieobecność drugiej połówki… Wibrator wielofunkcyjny świetnie wypełni to ważne zadanie.

Dwa najpopularniejsze rodzaje wibratorów wielofunkcyjnych służą do stymulowania dwóch stref erogennych jednocześnie. Jeśli uwielbiasz seks analny albo chcesz spróbować, czy miłość grecka wprowadzi Cię do krainy rozkoszy, poszukaj wibratora waginalno-analnego.

Kobiety, którym na hasło „seks oralny” pojawia się gęsia skórka z podniecenia, mogą wybrać wibrator do jednoczesnej stymulacji łechtaczki i waginy. Specjalne zakończenie, często z odrębnym silniczkiem, pieści łechtaczkę, kiedy większa część delikatnie doprowadza do orgazmu pochwowego.

Wibrator wielofunkcyjny umili „samotne” wieczory albo urozmaici wstęp do ognistych chwil we dwoje. Wibrator waginalno-analny albo wibrator zajączek (stymulujący łechtaczkę) to też świetny pomysł na prezent, np. na osiemnastkę albo wieczór panieński.

Wibrator wielofunkcyjny dla par – wypróbuj nowy łóżkowy gadżet

Jeśli chcesz urozmaicić życie w sypialni albo w duecie uwielbiacie dawać sobie rozkosz z pomocą zabawek erotycznych, wibrator wielofunkcyjny będzie dla Was strzałem w dziesiątkę. Niezależnie od tego, czy w osiąganiu rozkoszy partneruje Ci kobieta, czy mężczyzna, wibrator waginalno-analny albo wibrator z masażerem łechtaczki wprowadzi obie strony na seksualne wyżyny...

Twoja druga połówka może z zaciekawieniem przyglądać się Twoim zabawom z samą sobą albo przejąć erotyczny gadżet we własne ręce. Pomysłów jest tyle, ile duetów! Z łatwością znajdziesz też wibratory wielofunkcyjne sterowane aplikacją, które osłodzą Wam chwile rozłąki… Dzięki nim możliwy staje się seks na odległość, sterowany wyobraźnią Twojej drugiej połówki i urządzeniem mobilnym – telefonem lub tabletem.

Wspólne zabawy możecie przenieść też pod prysznic, do wanny albo domowego jacuzzi – wystarczy, że zabierzecie ze sobą wodoodporny wibrator wielofunkcyjny. W wodzie, podobnie jak w alkowie, możecie wykorzystać omawiany rodzaj wibratora do urozmaicenia gry wstępnej. Modele, w których łechtaczka jest stymulowana poprzez mechanizm ssący albo ruchami powietrza, mogą pieścić Twoje piersi i sutki bądź inne strefy erogenne Twoje lub drugiej połówki. W erotycznych zabawach ogranicza Was tylko wyobraźnia!

 Jaki wibrator wielofunkcyjny wybrać?

W internetowych sklepach erotycznych nie brakuje różnych rodzajów wibratorów wielofunkcyjnych, które możesz używać sama, w duecie, trójkącie czy po prostu tak, jak zamarzysz. To między innymi:

  • Wibrator z funkcją ssania – wibruje w waginie, a specjalny mechanizm w tym samym czasie ssie łechtaczkę

  • Podwójny masażer analny, który jednocześnie stymuluje odbyt i waginę

  • Wibrator tzw. zajączek – końcówka do pieszczot waginalnych przypomina uszy króliczka, które masująca łechtaczkę

  • Wibrator z ruchomym posuwisto zwrotnym  – końcówka przypominająca penis porusza się raz w górę, raz w dół, zupełnie tak jak męski członek.

  • Pulsator-  który sam bez pomocy rąk wykonuje ruchy posuwisto zwrotne

  • Wibrator wielofunkcyjny wodoodporny – dzięki niemu scenerią erotycznych zabaw będzie też wanna, prysznic lub jacuzzi

  • Wibrator sterowany za pomocą aplikacji – Twoja druga połówka będzie z Tobą w seksualnym kontakcie z dowolnego miejsca na Ziemi! Aplikacje dla niektórych modeli można połączyć też z masturbatorem dla mężczyzn – dzięki nim w kwestii dawania rozkoszy nie pozostaniesz partnerowi dłużna. Jeśli masz ochotę na samodzielne zabawy, wibrator możesz połączyć z plikami dźwiękowymi w telefonie, tak aby wibrował w takt Twoich ulubionych piosenek.

Na koniec pamiętaj, że zawsze, kiedy wybierasz jakikolwiek gadżet erotyczny, musisz zwracać baczną uwagę na materiał, z którego został wykonany. Najbezpieczniejsze wibratory to te, które wyprodukowano z silikonu medycznego. Po każdym zbliżeniu musisz umyć wibrator, korzystając z ciepłej wody, a jeszcze lepiej – ze specjalnych środków do mycia silikonowych zabawek erotycznych, w których składzie przeważa woda.

 

pixel