Ekskluzywne wibratory - z czego wynika ich cena i dlaczego warto rozważyć zakup?

2022-12-16
Ekskluzywne wibratory - z czego wynika ich cena i dlaczego warto rozważyć zakup?

Na rynku pojawia się coraz więcej produktów w segmencie premium. Gadżety erotyczne wykonane są z materiałów wyższej jakości i co najważniejsze, dostarczają lepszych wrażeń. Dlaczego warto zdecydować się na zabawki erotyczne premium? Z czego wynika wysoka cena takich urządzeń?

Różnice pomiędzy wibratorami - dlaczego warto wybrać produkt premium?

Różnica pomiędzy używaniem zwykłego plastikowego wibratora za kilkadziesiąt złotych, a bardziej zaawansowanego urządzenia za kilkaset, widoczna jest przede wszystkim w rodzaju doznań. Wszystko za sprawdzą lepszego przewodzenia wibracji, które dopasowuje się do ciała. Urządzenia z wyższej półki mają na celu maksymalnie oddawać wrażenie naturalnej stymulacji. Wibratory wyższej klasy powstały z dbałością o szczegóły. Można mieć pewność, że produkt ten nie ma żadnych niedociągnięć i w pełni zaspokoi oczekiwania każdej osoby. 

 

Skąd ta cena? Jakość, wykonanie, trwałość

Cena luksusowego urządzenia powiązana jest również z wyborem odpowiednich surowców. Ekskluzywne zabawki erotyczne wykonane są z tworzyw najwyższej jakości, zapewniając odpowiednie doznania oraz higienę podczas użytkowania. Producenci stosują m.in. silikon medyczny, materiał ABS czy cyber skórę. Wysokiej klasy silikon, w odróżnieniu od tańszych zamienników, przewodzi dokładnie każdą wibrację bezpośrednio na skórę. Jakościowe produkty erotyczne są również wodoodporne, co umożliwia stymulację pod wodą. 

Cena wynika również z wdrażanych technologii. Producenci wytwarzający sprzęt do stymulacji premium wyposażają je w rozwiązania (np. WaveMotion), które maksymalnie odwzorowują pieszczotę manualną. Zwykły wibrator za kilkanaście złotych po prostu generuje bardziej lub mniej intensywne wibracje. Dla wielu osób może być to niewystarczający, a nawet bolesny efekt. Ponadto droższe urządzenia są wydajniejsze, pracują dłużej bez przerwy. 

Dzieła sztuki służące stymulacji

Luksusowe przyrządy intymne to nierzadko małe dzieła sztuki. Mają oryginalny kształt i formę. Wibrator klasy premium, którego cena jest odpowiednio wyższa, zapewnia lepsze wrażenia. Każdy podzespół został wykonany z jakościowego tworzywa, pozwalając na długotrwałe używanie. Zastosowane powłoki są hipoalergiczne, nie powodują podrażnień ani uczulenia (zazwyczaj nie zawierają ftalanów).

 Na cenę wpływają również dodatkowe funkcjonalności. Jedną z nich jest zdalne sterowanie urządzeniem. Wybrane wibratory premium oferują możliwość sterowania za pomocą aplikacji. Bardziej zaawansowane technologiczne urządzenia, które kosztują odpowiednio więcej, pozwalają nie tylko na wybór ulubionego trybu wibracji, ale również możliwość tworzenia własnych o odpowiednim natężeniu i intensywności.

Dzięki temu gadżet może być całkowicie spersonalizowany. Już samo wykorzystanie aplikacji otwiera przed parą nowe możliwości. Dzięki pobraniu odpowiedniego oprogramowania na smartfon druga osoba, będąca nawet na drugim końcu świata, może stymulować partnera/partnerkę pozwalając na całkowicie nowe doznania. Kolejnym rozwiązaniem w urządzeniach wysokiej jakości jest możliwość dopasowania wibracji do rytmu odtwarzanego utworu muzycznego. Niektóre ekskluzywne zabawki erotyczne uczą się od swoich użytkowników. Co to oznacza? Zabawka odczytuje, z jaką intensywnością wypustki są dociskane do ciała. Na tej podstawie dopasowuje tryb do oczekiwań, stając się niezastąpionym codziennym asystentem

Zakup jakościowego wibratora to inwestycja we własną przyjemność. Biorąc pod uwagę, że urządzenie to jest używane w miarę często, jednostkowy koszt maleje. Z tej przyczyny lepiej postawić na produkt wysokiej jakości, który każdorazowo będzie spełniał oczekiwania, aniżeli tańszy zamiennik, który może generował zbyt intensywne wibracje uniemożliwiające osiągnięcie szczytu. Wysoka cena wynika zazwyczaj z rozwiązań technologicznych, które zastosował producent, aby maksymalizować przyjemność. Warto uwzględnić również wykonanie, a więc  hipoalergiczne tworzywa, które są całkowicie bezpieczne, nawet dla osób z delikatną skórą skłonną do podrażnień.

pixel