Wibratory dla dwojga - jak osiągnąć wyżyny rozkoszy podczas zabawy we dwoje

2023-01-19
Wibratory dla dwojga - jak osiągnąć wyżyny rozkoszy podczas zabawy we dwoje

Wibrator jest gadżetem erotycznym zasilanym bateria, który za pomocą regulowanych drgań, wykorzystywany jest do osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Z reguły przyjęło się, że wibrator to typowo kobieca zabawka, co jest niezwykle mylące. Współczesny rynek gadżetów erotycznych jest na tyle bogaty, że znalazła się na nim niezwykła pozycja w postaci wibratora dla par. Często zaopatrzony jest on w dodatkowego pilota, który pozwala przejąć kontrolę nad intensywnością drgań partnerowi.

Zalety korzystania z wibratora

Nadrzędnym celem wibratora jest zaspokojenie podniecenia seksualnego i osiągnięcie orgazmu. Nie bez powodu gadżet ten przypomina z wyglądu męskiego członka - fakt ten ma na celu pobudzenie wyobraźni. Jednak w przeciwieństwie do naturalnego stosunku, podczas używania wibratora można samemu sprecyzować doznania. Dzieje się za zasługą  systemu wibracyjnego, regulowanego za pomocą odpowiednich przycisków. Intensywność wibracji, poprzez stymulacje stref erogennych, przekłada się na poziom osiąganych wrażeń.

Aspekty zdrowotne są dodatkowym argumentem, przemawiającym na korzyść tego małego urządzenia o wielkich możliwościach.
Mimo że wibrator kojarzy się właściwie tylko z zabawą o podłożu erotycznym, eksperci medyczni ustali, że używanie wibratora wpływa pozytywnie na mięśnie dna miednicy, łagodzi problem nietrzymania moczu i poprawia funkcje seksualne.

Wibratory dla dwojga - czy warto się w nie zaopatrzyć?

 Nawet w przypadku najbardziej udanych związków, może przyjść moment stagnacji i nudy. Idealnym pomysłem na odświeżenie relacji jest skorzystanie z erotycznych zabawek. Wbrew pozorom, nie jest to zabawka idealna tylko do zabawy solo i tylko dla Pań. Obecny rynek erotyczny jest dobrze zaopatrzony i znajdują się na nim również wibratory dla dwojga.

Charakteryzuje się on dwiema pobudzającymi końcówkami, z których jedna służy do stymulacji łechtaczki, a druga do stymulacji pochwy. Jednocześnie końcówka pobudzająca pochwę jest na tyle odpowiednia pod względem rozmiaru, że nie stanowi problemu dla dodatkowej penetracji członkiem. Pozwala to nie tylko na korzystanie z bodźców wibracyjnych zarówno przez kobietę jak i mężczyznę. 

Ciekawym atrybutem wibratora dedykowanego parom, jest dołączony do urządzenia pilot sterujący. To niepozorne urządzenie, może mieć niebagatelny wpływ na działanie gadżetu, a jedynym ograniczeniem jego wykorzystania jest wyobraźnia. Jest to ciekawe rozwiązanie dla par lubiących wyzwania. Pozwolenie partnerowi na całkowite rozporządzanie pilotem sterującym, podczas gdy sami korzystamy z urządzenia jest nie tylko całkowitym się oddaniem jego wyobraźni, ale też pozwala na otwarcie zamkniętej dotąd furtki do sfery niesamowitych doznań.

Czym kierować się podczas wyboru wibratora

Podczas zakupu jakiegokolwiek produktu, mającego służyć na dłuższy okres użytkowania, kierujemy się przede wszystkim jakością jego wykonania. Nie inaczej rzecz ma się w przypadku wibratorów dla par. Solidność produktu to jedna z podstaw, na które powinniśmy zwracać uwagę przy zakupie. Do innych cech, na które warto zwrócić uwagę należą :

  • wykorzystane do produkcji materiały - najlepiej sprawdzi się silikon medyczny, który nie wykazuje negatywnych interakcji po kontakcie z ludzkim organizmem, a także jest łatwy jeśli chodzi o utrzymanie go w czystości. Jednocześnie jego faktura jest przyjemna w dotyku i nie powoduje dyskomfortu podczas użytkowania
  • sposób ładowania - w zależności od preferowanej długości stosunku seksualnego, konieczna okazać się może gwarancja, że wibrator wytrzyma nie tylko podczas gry wstępnej, ale przez cały stosunek seksualny. Na dłuższe zabawy zalecany jest wybór produktu zasilanego przez kabel USB
  • intuicyjna obsługa - stosunek seksualny jest aktem intymnym, wymagającym skupienia i odprężenia, ciężko wyobrazić sobie dobrą zabawę w sytuacji, gdy utrudniona obsługa urządzenia zabiera nam całą przyjemność z trwającej chwili
  • hermetyczność - mnóstwo par preferuje uprawianie seksu podczas wspólnej kąpieli w wannie lub pod prysznicem. Idealny wibrator dla dwojga powinien wykazywać zatem odporność na wilgoć i zamoknięcie, żeby nie trzeba było rezygnować z niego podczas “ mokrych” uniesień

Wibratory dla dwojga będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla par, które lubią eksperymentować, jak i tych, które w sypialni szukają powiewu świeżości. Jednymi ograniczeniami podczas zakupu jest pozbycie się bariery wstydu i skrępowania, które ograniczają wiele par przed korzystaniem z erotycznych gadżetów.

pixel